Freelance Web, SEO | Araç Kiralama Web Sitesi

Araç kiralamak isteyenlerin etkili bir şekilde kullanması gereken web sitelerinde, birçok modülün yer alması gerekiyor. Özellikle de kategoriler ve galeriler bu noktada kritik değer taşımaktadır. Biz, bunları düşünerek araç kiralama web sitesi tasarımı yaparken sizlere özel olarak bir yol çiziyoruz. Gelin bu yolu biraz inceleyelim.

Araç Kiralama Web Sitesi Paketlerimizden birini seçtiniz ve bir araç kiralama web sitesi mi istiyorsunuz. O halde size neler yaptığımızdan bahsedelim. Tamamen özgün kodlarla hazırladığımız web siteniz, ilk olarak çizim çalışmasıyla başlar. Burada, tıpkı temel atar gibi web sitenizin genel dizaynı hakkında fikirler üretiyor ve bunları uygulamaya koyuyoruz. Daha sonrasında CSS döküm işlemi sayesinde sitenizin stil kodlarını oluşturuyoruz. Bu sayede sitenizi daha canlı ve dinamik bir şekilde tasarlıyoruz.

Sitenizin ana hatlarını oluşturduktan sonra; ana sayfa, ürünler, hizmetler, iletişim ve referanslar gibi özel sayfaların dolumunu gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere, kurumsal olsun ya da olmasın her sayfada hakkımızda ve ana sayfa gibi özel sayfaların olması gerekir. Ana sayfanıza isterseniz özel modüller ve eklentiler yüklüyoruz ve bu sayede kullanıcıların sitenizi daha aktif bir şekilde kullanmasını sağlıyoruz.

Özellikle de vitrin özelliği sayesinde araçları kolay bir şekilde inceleyen müşteriler, sitenizde kısa bir sürede aradığını bulacaktır. Peki gerçekten de bu gibi bir sitede olması gereken esas özellik nedir biliyor musunuz? Tabii ki de arama motoru optimizasyonu hizmeti.

Bu hizmet sayesinde kullanıcılar araç kiralama için Google ya da diğer arama motorlarına bir arama sorgusu yaptıklarında ilk başta siteniz yer alacak. Bu da daha fazla müşteri ve daha fazla kazanç demektir. Zira sadece bir site tasarlayarak değil, o siteyi arama motoruna optimize ederek daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz. Anahtar telim araç kiralama siteniz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kaliteli bir siteye sahip olabilirsiniz.

Freelance Web, SEO Çalışmaları İle Kazançlı Çıkın

Projeye Başlangıç

Projeye başlangıç aşamasında müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir planlama yapıyoruz. Başlangıç aşamasında yapılan planlamayla birlikte müşterilerimizden alınan bilgiler, resimler doğrultusunda tasarım çalışmaları hızla başlatıyoruz. Başlangıç aşamasında tamamen istekler ve bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz.

Beyin Fırtınası

Her projeye başlarken bir beyin fırtınası yapan Freelance Web, SEO sürekli kağıt, kalem ile yazıp çizerek her projenin prototip başlangıcını oluşturur. En iyi hale getirene kadar ve tamamen içimize sinene kadar çalışma devam eder.

Tasarım & Yazılım

Web tasarım ve web yazılım hizmetlerinde güncel kodlar kullanılarak web sitenizi hazır hale getiriyoruz. Güçlü bir kurumsal kimliğin inşa edilmesi için gereken her türlü hizmeti veriyoruz. Yalnızca web tasarım alanında değil web yazılım alanında PHP, MYSQL, CMS ve E-Ticaret siteleri için yazılım hizmetleri veriyoruz. Müşteriler bu hizmetlerle birlikte dinamik bir web sitesi elde edebilir.

Sonuç

Freelance Web, SEO verilen tüm hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin isteklerini tamamen yerine getirir. Sonuç olarak istenen hizmet harfiyen yerine getirilir ve müşterilerin memnun olması sağlanır.