Freelance Web, SEO | Eğitim, Kurslar Web Sitesi

Günümüzde her şeyde olduğu gibi eğitim alanında da dijitalleşme başladı. Özellikle de online eğitimler ve kurslar sayesinde okula gitmeden ya da farklı bir şekilde eğitim almadan sadece internet üzerinden eğitim alabiliyoruz. Peki bir eğitim sitesi nasıl hazırlanır ve eğitim sitesi içerisinde ne gibi özellikler bulunmalıdır biliyor musunuz? Eğer cevabınız hayırsa ve bir eğitim sitesine sahip olmak istiyorsanız o halde gelin size gerekli tüm bilgileri verelim.

Freelance Web, SEO | Eğitim, Kurslar Web Sitesi Eğitim siteleri, özellikle de ek modülleri sayesinde oldukça kullanışlı olmalıdır. İçerisinde yer alan videolar kolay erişilebilir olmalı ve navigasyon aracı site içerisinde göze hitap edebiliyor olmalıdır. Eğitim siteleri, kullanıcıların uzun süre içerisinde trafik sağladıkları sitelerdir. Bu nedenle sitenin genel yapısı ve kullanıcı ara yüzü, oldukça sade olmalıdır. Kullanıcılar siteden sıkıldıkları an çıkabilirler çünkü yüzlerce eğitim sitesi olduğunu bilirler. Bu noktada sitenizin özel olmasını ve kullanıcıların çıkmamasını istiyorsanız bizim paketlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir paket seçtiğiniz an hizmete başlarız ve siteniz için gerekli tüm alt yapı çalışmalarını tam gaz başlatırız. Bu noktada ilk olarak sitenizin çizimi ve sonrasında CSS dökümü yapılır. Güncel kodlar kullanılarak hataya mahal vermeden sitenizi yenilikçi kodlarla tasarlarız. Ek olarak hız, siteler için çok önemlidir. Minimalist kod tasarımımız sayesinde siteleriniz saniyeden kısa bir süre içerisinde açılacaktır ve kullanıcıları sıkmadan sörf etmelerini sağlayacaktır.

Site içerisinde yer almasını istediğiniz eklentileri, ücretleri karşılığında sizler için kuruyor ve kullanıma hazır hale getiyoruz. Ek olarak site içerisinde olması gereken özel sayfaları da sizler için kullanıma hazır hale getiriyoruz. Kısaca siteniz içerisinde ne yer almalıysa eksiği ya da fazlası olmadan onları ekleyerek sitenizi eğitime aç insanlar için bir maden haline çeviriyoruz. Bu hizmetten faydalanmak ise hem kolay hem de ucuzdur. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.