Freelance Web, SEO | Emlak Gayrimenkul Web Sitesi

Emlak siteleri, son zamanlarda dijitalleşme kapsamında bir bir açılmaya başladı. Bu noktada, diğer emlak firmaları da webin ne kadar kıymetli ve müşteriye erişme potansiyeli yüksek bir yer olduğunu anladı. Burada, sizler için özel olarak hazırladığımız paketleri inceleyebilir ve bu paketlerden birini kullanarak sizler de anahtar teslim bir emlak sitesine sahip olabilirsiniz.

Freelance Web, SEO | Emlak Gayrimenkul Web Sitesi Emlak siteleri, kullanıcıların dikkatli bir şekilde incelemelerini gerektiren sitelerdir. Bu nedenle sitelerde 404 hatalarına ya da yavaş sayfalara tahammül yoktur. Müşteriler, sitenizde çalışmayan ya da yavaş bir sayfa veya modül görürse, tahammül etmeden ve düşünmeden sitenizden ayrılır. Bu durumda, derme çatma bir site yerine profesyonel destekle kodlanmış bir site gerekmektedir. İşte biz, 2008 yılından bu yana sizler için özel olarak hazırladığımız ve özel bir şekilde çizimini yaptığımız site paketlerini devreye soktuk.

Site üzerinde yer alan iletişim formu, hava durumu, çoklu dil desteği ve haber modülü gibi özellikler sayesinde kullanıcıların sitenizde rahat bir şekilde sörf etmelerini sağlıyoruz. Ücretsiz destek vererek hangi konuda bilgi sahibi olmak istiyorsanız size güncel bilgilerle profesyonel destek sunuyoruz. Ek olarak 5 adet e-mail hesabı limitiniz olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu e-mail adresleri sayesinde kullanıcılarla daha kolay bir iletişim paneli kurabilir ve aynı zamanda sitenize ek olarak canlı destek alanı kurabilirsiniz.

100 MB web hosting paketi sayesinde 600’e yakın fotoğraf barındırmanızı sağlıyoruz. Bu da bir emlak sitesi için en gerekli özelliklerden birisi olarak göze çarpmaktadır. Sonrasında Google optimizasyonu hizmetimizle birlikte sitenizin ilk sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. Özellikle de lokal SEO çalışması ile sitenizin belirli konumlarda ilk sayfada çıkmasını isterseniz bu hizmeti sizler için paket içerisinde ücretsiz olarak sunuyoruz.