Freelance Web, SEO | Köy, Dernek Web Sitesi

Köyünüz ya da lokal derneğiniz için minimal bir web sitesine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Özellikle de yapılan etkinlik ve şenliklerin fotoğraflarının yayınlanacağı bir web sitesi olsa ne güzel olurdu değil mi? O halde sizler için özel olarak tasarladığımız bir dernek sitesine sahip olabilirsiniz. Peki en baştan en sona bir dernek ya da köy sitesi nasıl hazırlanır? Gelin bakalım.

Freelance Web, SEO | Köy, Dernek Web Sitesi İlk olarak isteklerinizi dinliyor ve buna uygun bir şekilde yol çiziyoruz. Zira hazırlanacak site sizin siteniz ve ne isterseniz onu eklemek için can atıyoruz. İlk olarak sitenizin çizimini yapıyor ve sonrasında CSS dökümü gerçekleştiriyoruz. Site tasarımından önce alan adı ve hosting almanıza gerek yok! Zira biz sizin için 100 MB hosting paketi ve 1 yıllık domain servisimizi hazırladık. Bu servis sayesinde ek ödemeye gerek kalmadan sitenizde 600’e yakın fotoğraf barındırabilir ve 1 yıl boyunca kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Sitenize aynı zamanda takvim, saat, hava durumu, çoklu dil desteği ve Google Analytics gibi modüller ekliyoruz. Kullanıcılar bu sayede sitenizde daha fazla yer alacak ve sitenizin Google üzerindeki değeri artacaktır. Google Analytics modülü sayesinde sitenizde kaç kullanıcı olduğunu anlık olarak öğrenebilir ve hangi üyelerin hangi sayfalarını incelediğini görebilirsiniz. Bu sayede sitenizdeki en popüler yazıları ve fotoğrafları canlı olarak izleyebilirsiniz. Ek olarak extra form modülü sayesinde sitenizin kullanıcılar tarafından daha etkili bir biçimde kullanılmasını da saplamış oluyoruz.

Kolay kullanışlı yönetim paneli sayesinde sitenize dosya ya da görsel yüklemek istediğiniz zaman asla zorlanmazsınız. Ek olarak yönetim panelini kullanma konusunda size bilgi vermeyi de ihmal etmiyoruz. Eğer paneli kullanamazsanız ya da aklınıza takılan sorular olursa, 7/24 aktif destek panelimizle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.