Freelance Web, SEO | Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web siteleri, diğer sitelerden özel olarak farklı bir havaya sahip olmak zorundadır. Özellikle de güvenlik konusu, kurumsal web sitelerinde büyük bir etken olarak göze çarpmaktadır. Hem hızlı hem de güvenilir kurumsal web sitesine mi sahip olmak istiyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz.

Freelance Web, SEO | Kurumsal Web Sitesi Kurumsal web sitelerinde olmazsa olmaz denilecek şey, sitenin ara yüzüdür. Özellikle de kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir kurumsal web sitesi, hedefine daha rahat ulaşacaktır. Bu hedefe daha rahat ulaşmanız için size sunduğumuz hizmetler içerisinde birçok modül yer almaktadır. Gelin bunlara bir göz atalım.

Ürünlerinizin, markalarınızın ya da referanslarınızın yer aldığı bir kategori, kurumsal web siteniz için çok önemlidir. Siteniz, tıpkı kurumsal firmanız gibi prestij sahibi olmak zorundadır. Bu nedenle de grafik tasarımı konusunda güçlü bir çalışma gerekir. Logo çizimi ve CSS dökümü sayesinde sitenizi göz alıcı bir hale getiriyoruz. Logo tasarımı bilindiği üzere kurumsal kimlik açısından oldukça önemli bir unsurdur. Aynı zamanda site içerisinde yer alan modüllerin canlı ve dinamik olması da kurumsal web siteleri için oldukça önemlidir.

Kurumsal web sitelerinde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer durum da çoklu dil desteğidir. Özellikle de yurt dışına hizmet veren kurumlar, dil konusunda yabancı müşterilerini kaçırmak istemiyorsa mutlaka İngilizce dil desteğine sahip olmalıdır. İşte biz bu özelliği sizler için hazır hale getiriyoruz.

Kurumsal web sitesi tasarımı, daima yenilikçi olmalıdır. Eğer geleceğin teknolojisine ayak uyduramazsa, kullanıcıların da gözünden düşecektir. Biz, belirli aralıklarla sitenizin bakımını yapıyor ve yedekleme konusunda da sizlere destek sağlıyoruz. Ek olarak sitenizin sosyal medya üzerindeki varlığını da artırarak daha prestijli bir kuruma sahip olmanızı sağlıyoruz. Kısacası neye ihtiyacınız varsa biz buradayız.

Freelance Web, SEO Çalışmaları İle Kazançlı Çıkın

Projeye Başlangıç

Projeye başlangıç aşamasında müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir planlama yapıyoruz. Başlangıç aşamasında yapılan planlamayla birlikte müşterilerimizden alınan bilgiler, resimler doğrultusunda tasarım çalışmaları hızla başlatıyoruz. Başlangıç aşamasında tamamen istekler ve bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz.

Beyin Fırtınası

Her projeye başlarken bir beyin fırtınası yapan Freelance Web, SEO sürekli kağıt, kalem ile yazıp çizerek her projenin prototip başlangıcını oluşturur. En iyi hale getirene kadar ve tamamen içimize sinene kadar çalışma devam eder.

Tasarım & Yazılım

Web tasarım ve web yazılım hizmetlerinde güncel kodlar kullanılarak web sitenizi hazır hale getiriyoruz. Güçlü bir kurumsal kimliğin inşa edilmesi için gereken her türlü hizmeti veriyoruz. Yalnızca web tasarım alanında değil web yazılım alanında PHP, MYSQL, CMS ve E-Ticaret siteleri için yazılım hizmetleri veriyoruz. Müşteriler bu hizmetlerle birlikte dinamik bir web sitesi elde edebilir.

Sonuç

Freelance Web, SEO verilen tüm hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin isteklerini tamamen yerine getirir. Sonuç olarak istenen hizmet harfiyen yerine getirilir ve müşterilerin memnun olması sağlanır.