Freelance Web, SEO | Nakliyat Web Sitesi

Nakliyat siteleri, hem yerel olarak hem de ülke çapında hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır ve SEO konusunda en çok yardıma ihtiyaç duyan siteler arasındadır. Zira günümüzde neredeyse her nakliyat firması bir web sitesine sahiptir. Ancak siz, bu yazıyı okurken kendinizi şanlı hissetmelisiniz. Zira çok güzel bir başlangıç yapacağınızı söyleyebiliriz.

Freelance Web, SEO | Nakliyat Web Sitesi Nakliyat firmaları, özellikle de verdikleri hizmetleri çok iyi sıralayabilmelidir. Bu nedenle sitenizde yer alması gereken tüm özel sayfaları (hakkımızda, iletişim, hizmetlerimiz vs) sizin için özel olarak tasarlamaktayız. Burada yer alan modüller aynı zamanda kullanıcıların sizden daha kısa süre içerisinde hizmet almasını sağlamak amacıyla minimalist bir tasarımda oluşturulmuştur.

Nakliyat sitelerinde yer alması gereken bir diğer özellik de sitelerin hızlı olması gerektiğidir. Zira sadece 1 saniye geç açılan sitelerde %20’ye kadar müşteri kaybı meydana gelmektedir. Bu kayıplardan uzak durmak adına yapmanız gereken, sade kodlanmış bir web sitesine sahip olmaktır. Bunu da biz, sizin için özel olarak oluşturduğumuz kodlarla gerçekleştiriyoruz. Sitenizin neye ihtiyacı varsa hem sizi hem de uzmanlığımızı dinleyerek özel çözümler üretiyoruz.

Ziyaretçi defteri modülü, nakliyat siteleri için çok önemlidir. Zira bu modül, ziyaretçilerin sitenizdeki hizmet sonrasında deneyimlerini aktarması adına güzel bir işleve sahiptir. Aynı zamanda diğer kullanıcıların da sizden hizmet alıp almamasını sağlayacak kadar önemlidir. Sitenizde diğer kullanıcıların da yorumları yer alsın istiyorsanız bu modülden ücretsiz olarak paket dahilinde faydalanabilirsiniz.

Son olarak, sitenin yönetim panelinden bahsedelim. Bu panel, hemen hemen herkesin kullanabileceği kadar basittir. Aynı zamanda sizlere bu konuda gerekli destek ücretsiz olarak sunulmaktadır. Panel hakkında bilmek istediğiniz her şeyi ve aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden bize sorabilirsiniz. Biz, 7/24 size destek vermek için buradayız.