Freelance Web, SEO | Turizm, Konaklama Web Sitesi

Turizm siteleri, kullanıcılarına konaklama konusunda hizmet veren siteler arasında yer almaktadır. Eğer turizm sektöründe hizmet veriyorsanız ve dijitalleşmeye ihtiyaç duyuyorsanız, internet çağına eriştiğimiz bu günlerde sizin de bir web sitesine ihtiyacınız var demektir. Peki bir turizm sitesi için için özel olarak nasıl tasarlanır biliyor musunuz? Gelin tüm bilgileri sizler için sunalım.

Freelance Web, SEO | Turizm Web Sitesi İlk olarak sitenizin çizimini yapıyoruz. Tıpkı bir binanın çizimini yapar gibi sitenizi özel olarak hazırlıyor ve sonrasında CSS dökümü ile stil kodlarını oluşturuyoruz. Bu noktada, sitenizin genel görünümü şekillenmiş olacaktır. Bu aşamadan sonra sitenizde yer alması gereken kategorileri ve özel sayfaları ekliyoruz. Tıpkı bir binanın içine eşyaları eklemek gibi düşünebilirsiniz. Tek tek eklenen kategori ve özel sayfalar, sitenizin daha aktif kullanılmasını sağlayacaktır.

Bu aşamalardan sonra siteniz artık aktif demektir. Ancak turizm siteleri, sadece açılarak tüm işi tamamlayamaz. Burada yapılması gereken hala bazı işlemler var demektir. Bunlardan en önemlisi ise SEO çalışmasıdır. SEO çalışması ile birlikte sitenizi yerel ya da küresel çapta en üst sıralara taşımanız gerekir. Ancak bu iş, teknik bilgiler içerir ve kullanıcıların bu konuda yapabilecekleri oldukça kısıtlıdır. Uzman SEO ekibimiz, sizin için siteniz adına bir rapor oluşturur ve iyileştirme çalışmalarına başlayarak siteniz için optimizasyon uygulamasına başlar. Uygulama sitenin kategorisine ve içerisindeki içeriklere de bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenle tam bir gün verilmez ancak 2 hafta içerisinde ilk sonuçlar elde edilmeye başlanır.

Kurumsal web sitelerinde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer durum da çoklu dil desteğidir. Özellikle de yurt dışına hizmet veren kurumlar, dil konusunda yabancı müşterilerini kaçırmak istemiyorsa mutlaka İngilizce dil desteğine sahip olmalıdır. İşte biz bu özelliği sizler için hazır hale getiriyoruz.

Tüm bu işlemlerden sonra siteniz artık tamamen kullanılır haldedir. Sonrasında eklenti yüklemek isterseniz ek fiyata tabi olarak web sitenize farklı modüller ekletebilir ve daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Ancak bunun için şimdi ilk adımı atarak bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.