Freelance Web, SEO | Bootstrap Responsive Tasarım

Birçok web sitesi bootstrap kütüphanesini kullanarak responsive tasarımlardan yararlanmakta. Responsive, bir web sitesinin her cihazda uyumlu bir şekilde görünmesini sağlar. Örneğin masaüstü cihazlarda daha geniş görünen web sayfası mobil cihazda daha uygun ve daha güzel bir şekilde görünür. Müşteriler isterse Bootstrap ile birlikte firmamızdan responsive tasarımlar talep edebilir.

Freelance Web, SEO | Bootstrap Responsive Tasarım Responsive tasarımlar, masaüstü ve mobil platformların kendine özgü bir görünüme kavuşmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem 2 şekilde gerçekleşir. Bu sistemlerden biri tek bir kod sayesinde masaüstü ve mobil cihazların uyumlu bir şekilde gözükmesi. Diğeri ise elle kodlanılmasıdır. Elle kodlanılan sistem tek satırlık koda göre daha kaliteli ve daha iyi olur. Çünkü tek satırlık kod masaüstü sitesini mobile uyarlamak için sıkıştırma yapar. Bu da kısmen daha iyi olurken bazı bölümlerde güzel gözükmemesine sebebiyet verebilir. Firmamız Bootstrap kütüphanesinden faydalanarak masaüstü, mobil ve tablet cihazlarına uygun bir şekilde kodlama yapmakta ve her platforma uygun tasarım sunmaktadır.

Her platforma özgü bir web tasarımı kullanmak yani Bootstrap ile responsive tasarımı kodlamak birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan ilki tablet, telefon ve masaüstü bilgisayarlarda web sayfasının daha uyumlu gözükmesidir. Bir diğer ve en önemli sayılabilecek avantajı ise Google SEO puanını yükseltmesidir. Mobil uyumlu sayfalar Google arama motoru tarafından önemli olmaktadır. Arama motoru optimizasyonu yapan site sahipleri sitesinin mobil uyumlu olmasına da dikkat etmeli, buna göre sitesini geliştirmelidir. Bundan ötürü responsive tasarıma sahip web sayfaları Google arama motorunda daha çok ön plana çıkar. Bootstrap doğası ile responsive bir tasarım içermekte. Bu da kaliteli bir tasarım, güzel bir proje ortaya çıkarır. Sonuç olarak modern tekniklerden yararlanan bu firma size en iyi fırsatları sunar.