Freelance Web, SEO | HTML, CSS, AJAX, JQUERY

Web tasarım dillerinin temeli olan HTML, CSS ve JavaScript oldukça popüler olmakta ve birçok alanda kullanılmaktadır. Geniş bir kitleye hitap etmesi, çapraz platform desteği, web uygulamaları geliştirilmesi gibi birçok önemli alanda kullanıcılara önemli fırsatlar sunar. HTML5, JS ve CSS3’ün kullanıldığı bu firmada daha kaliteli projeler için Ajax ve JQuery yapısından da faydalanılmaktadır.

Freelance Web, SEO | HTML, CSS, AJAX, JQUERY Web tasarımında sıkça kullanılan HTML ve CSS, web sitesinin daha kaliteli bir hale bürünmesini sağlar. HTML ile birlikte web sitesinin iskeleti oluşurken CSS ile web sitesine güzel bir tasarım verilir. JavaScript ise bir web sitesinin dinamiklik kazanmasını sağlayan bir programlama dilidir. JavaScript sayesinde web siteleri daha etkileşimli ve daha aktif bir yapıda olur. Ajax ise bir web sitesinde formları yenilemeden veri alışverişi olmasını sağlar. Örneğin oylama sistemi, konu yorumlama, sohbet gibi platformlarda sayfanın yenilenmeden aktarım yaptığı ve karşı taraftan veri geldiğini fark etmiş olmalısınız. Bu sistemler Ajax ile yönetilir. JQuery ise bir JavaScript kütüphanesi. Hazır kütüphane sayesinde daha kaliteli bir şekilde web sitesi geliştirmeyi sağlar.

Firma, sağladığı avantajlar ile HTML5, CSS3, JS, Ajax ve JQuery yapılarını birleştirerek ortaya kaliteli tasarımlar çıkarıyor. Etkileşimli web sayfaları, kaliteli ve dinamik özellikler, güvenli bir altyapı gibi birçok detaya dikkat eden firma, ortaya kaliteli bir proje çıkarıyor. Web sitesi kodlarken dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise güvenlik olmakta. Web sitesi bu konuda bilinen her türlü açığa karşı güvenli bir yazılım sağlar. Birbirinden güzel web tasarımlarının kodlandığı bu firmada HTML, CSS ve JS’nin birleşimi ile ortaya harika projeler çıkar. Bundan dolayı her platforma uygun bir şekilde tasarlanan web tasarım önemli bir sistem olmakta.