Freelance Web, SEO | Kurumsal Mail

Günümüzde birçok firmanın kendine özgü mail adresi bulunur. Bu mail adreslerinden bazıları büyük popüler firmalara aitken bazıları şirketin kendi web sitesinde yer alır. Genellikle alan adı sahibi olan web sitelerinin kendine özgü mail adresleri olur. Bu firmalar çalışanlarının mail adreslerini de bu ortama alır ve kendi sunucularından sistemi yönetir. Firmamız bu konuda kurumsal mail hizmeti sunmaktadır.

Freelance Web, SEO | Kurumsal Mail Firmamızın sunduğu kurumsal mail hizmeti, kurumsal firmalara birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan birisi de spam korumasıdır. Spam koruması sayesinde elektronik posta kutusu daha temiz ve daha kaliteli bir yapıda bulunur. Kurumsal mail hizmetinden yararlanmanın bir diğer avantajı ise e-posta sunucusunun paneline erişebileceğiniz için rahatlıkla yönetim imkanı tanımasıdır. Bu sayede yeni e-posta oluşturabilir veya bunu bir API ile destekleyerek çalışanlara e-posta hizmeti sağlayabilirsiniz. E-posta hizmeti kullanmanın sağladığı bir diğer avantaj ise verilerin sizde olmasıdır. Veriler büyük çaplı e-posta sunucuları kullanmadığınız ve kendi sunucunuz üzerinde e-posta adreslerini yönettiğiniz için sizin panelinizde bulunur. Bu da verilerin güvenliği ve gizlilik açısından önemli bir adım olmakta.

Firmamızın sunduğu kurumsal mail hizmeti, kurumsal firmalara birçok avantaj sağlar. Bu avantajlardan birisi de spam korumasıdır. Spam koruması sayesinde elektronik posta kutusu daha temiz ve daha kaliteli bir yapıda bulunur. Kurumsal mail hizmetinden yararlanmanın bir diğer avantajı ise e-posta sunucusunun paneline erişebileceğiniz için rahatlıkla yönetim imkanı tanımasıdır. Bu sayede yeni e-posta oluşturabilir veya bunu bir API ile destekleyerek çalışanlara e-posta hizmeti sağlayabilirsiniz. E-posta hizmeti kullanmanın sağladığı bir diğer avantaj ise verilerin sizde olmasıdır. Veriler büyük çaplı e-posta sunucuları kullanmadığınız ve kendi sunucunuz üzerinde e-posta adreslerini yönettiğiniz için sizin panelinizde bulunur. Bu da verilerin güvenliği ve gizlilik açısından önemli bir adım olmakta.