Freelance Web, SEO | Seo Çalışması

Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO, web sitelerinin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarına uygun hale getirilmesi hizmetidir. SEO çalışması sayesinde arama motorlarındaki görünürlüğünüz artar ve daha fazla ziyaretçi elde edersiniz. Bu da daha fazla kazanç demektir. Arama motorlarının belirledikleri kriterlere göre web sitelerinin iç ve dış SEO yapması gerekir. Bu işi profesyonel olarak yapanlara ise SEO denir. SEO’lar tarafından bu hizmet günümüzde profesyonel hizmet alanı altında sunulmaktadır.
Freelance Web, SEO Hakkımızda

SEO Hizmeti Neden Gereklidir?

SEO çalışması sayesinde siteniz arama motorlarında daha fazla kişiye erişecektir. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak hazırladığımız SEO paketleri, web sitemizde yer almaktadır. Bu hizmetlerden kendinize uygun olanı seçemiyorsanız, bizimle iletişime geçerek siteniz için en iyi paketi seçmenize yardım edebiliriz.


SEO çalışması sayesinde kaz gelecek yerden tavuğu esirgememiş olursunuz. Bu ne demektir? Şöyle izah edelim: Eğer iyi bir SEO çalışması yaptırırsanız, SEO çalışmasına ödediğiniz bedelin kat ve kat fazlasını çok kısa bir süre içerisinde elde edebilirsiniz. Özellikle de yerel hizmet veren web siteleri, SEO çalışması yaptırarak hem daha fazla müşteri çekerler hem de daha popüler olurlar.

SEO Hizmetlerinde Neler Yapılır?

İlk olarak, sitenizi baştan aşağı analiz ediyor ve iç SEO ya da dış SEO konusunda ne gibi eksiklikler yaşadığınızı rapor ediyoruz. Bu rapor sonrasında gerekli iyileştirme çalışmalarına başlayarak sitenizi adeta baştan yazıyoruz. Yaptığımız ufak dokunuşların etkisini, istatistiklerde artan sayılara bakarak sadece 2 hafta içerisinde anlayabilirsiniz.

Bu hizmet aynı zamanda bir danışmanlık hizmetidir. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz anda çekinmeden bizimle iletişime geçebilir ve aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Bu hizmet sayesinde dijital dünyada en önde olabilir ve daha fazla müşteri çekerek kazancınızı artırabilirsiniz. Yapmanız gereken şimdi bir paket seçmek ya da bizimle iletişime geçmektir.

Freelance Web, SEO Çalışmaları İle Kazançlı Çıkın

Projeye Başlangıç

Projeye başlangıç aşamasında müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda bir planlama yapıyoruz. Başlangıç aşamasında yapılan planlamayla birlikte müşterilerimizden alınan bilgiler, resimler doğrultusunda tasarım çalışmaları hızla başlatıyoruz. Başlangıç aşamasında tamamen istekler ve bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz.

Beyin Fırtınası

Her projeye başlarken bir beyin fırtınası yapan Freelance Web, SEO sürekli kağıt, kalem ile yazıp çizerek her projenin prototip başlangıcını oluşturur. En iyi hale getirene kadar ve tamamen içimize sinene kadar çalışma devam eder.

Tasarım & Yazılım

Web tasarım ve web yazılım hizmetlerinde güncel kodlar kullanılarak web sitenizi hazır hale getiriyoruz. Güçlü bir kurumsal kimliğin inşa edilmesi için gereken her türlü hizmeti veriyoruz. Yalnızca web tasarım alanında değil web yazılım alanında PHP, MYSQL, CMS ve E-Ticaret siteleri için yazılım hizmetleri veriyoruz. Müşteriler bu hizmetlerle birlikte dinamik bir web sitesi elde edebilir.

Sonuç

Freelance Web, SEO verilen tüm hizmetleri başarılı bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin isteklerini tamamen yerine getirir. Sonuç olarak istenen hizmet harfiyen yerine getirilir ve müşterilerin memnun olması sağlanır.